Kontakt

Greve Main 33 , 2670 Greve

Kontakt

Adapteo Danmark firma- og faktureringsoplysninger

Adapteo A/S

Greve Main 33
2670 Greve
+45 70 90 90 40
info.dk@adapteo.com

CVR-nummer DK11033911

Fakturaer sendes venligst i PDF til:

adapteo.denmark@bscs.basware.com

Hovedkontor Danmark

Greve Main 33
2670 Greve
+45 70 90 90 40
info.dk@adapteo.com

Mads Blom

Mads Blom
Managing Director
mads.blom@adapteo.com
+45 28 14 06 04

Max Olsen
Business Controller
max.olsen@adapteo.com
+45 52 14 75 20

Mathias Foxmar Christiansen
Interim Head of Project
mathias.christiansen@adapteo.com
+45 28 14 06 15

 

Salgskontor Greve

Greve Main 33
2670 Greve
+45 70 90 90 40
info.dk@adapteo.com

 

Sussie Wagner
Projektkonsulent
sussie.wagner@adapteo.com
+45 28 14 06 27

Michael Farag

Michael Farag
Projektkonsulent
michael.farag@adapteo.com
+45 30 35 41 38

Salgskontor Randers

Bogensevej 40a
8940 Randers SV
+45 70 90 90 40
info.dk@adapteo.com

Ole Henriksen
Projektkonsulent
ole.henriksen@adapteo.com
+45 28 14 06 10

Presse- og Mediekontakt

Mads Blom

Mads Blom
Managing Director
mads.blom@adapteo.com
+45 28 14 06 04

Adapteo Group

Hanna Wennberg
Senior Vice President Marketing, Communication and Sustainability
media.relations@adapteo.com
+46 8 590 994 40

Vi er her for at hjælpe dig

Vi har gjort processen omkring pladsudvidelse så nem og ligetil som muligt. Vi hjælper dig med at navigere mellem de forskellige valgmuligheder. Samtidig sikrer vi, at du altid har nøjagtig det, du skal bruge, når som helst og hvor som helst. Kontakt os, og lad os hjælpe dig med at tage det første skridt mod den pladsudvidelse, som du har brug for.

Denne hjemmeside er beskyttet af reCAPTCHA, og Googles privatlivspolitik og servicevilkår gælder.