Kontakt

Greve Main 33 , 2670 Greve

Kontakt

Adapteo Danmark

Adapteo A/S

Greve Main 33
2670 Greve
+45 70 90 90 40
info.dk@adapteo.com

Presse- og Mediekontakt

Mads Blom

Mads Blom
Managing Director
mads.blom@adapteo.com
+45 28 14 06 04

Hovedkontor Danmark

Greve Main 33
2670 Greve
+45 70 90 90 40
info.dk@adapteo.com

Mads Blom

Mads Blom
Managing Director
mads.blom@adapteo.com
+45 28 14 06 04

Max Olsen
Business Controller
max.olsen@adapteo.com
+45 52 14 75 20

Ina Kristensen
Head of Project
ina.kristensen@adapteo.com
+45 61 62 99 87

 

Salgskontor Greve

Greve Main 33
2670 Greve
+45 70 90 90 40
info.dk@adapteo.com

Klaus Hansen
Calculation Specialist
klaus.hansen@adapteo.com
+45 29 41 29 41

Sussie Wagner
Projektkonsulent
sussie.wagner@adapteo.com
+45 28 14 06 27

Salgskontor Randers

Bogensevej 40a
8940 Randers SV
+45 70 90 90 40
info.dk@adapteo.com

Ole Henriksen
Projektkonsulent
ole.henriksen@adapteo.com
+45 28 14 06 10

Faktura Oplysninger

Adapteo A/S

Greve Main 33
2670 Greve
+45 70 90 90 40
info.dk@adapteo.com

CVR-nummer DK11033911

Fakturaer sendes venligst i PDF til:

adapteo.denmark@bscs.basware.com

Vi er her for at hjælpe dig

Vi har gjort processen omkring pladsudvidelse så nem og ligetil som muligt. Vi hjælper dig med at navigere mellem de forskellige valgmuligheder. Samtidig sikrer vi, at du altid har nøjagtig det, du skal bruge, når som helst og hvor som helst. Kontakt os, og lad os hjælpe dig med at tage det første skridt mod den pladsudvidelse, som du har brug for.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.