Kontakt

Greve Main 33 , 2670 Greve

Kontakt

Adapteo Danmark firma- og faktureringsoplysninger

Adapteo A/S

Greve Main 33
2670 Greve
+45 70 90 90 40
info.dk@adapteo.com

CVR-nummer DK11033911

Fakturaer sendes venligst i PDF til:

adapteo.denmark@bscs.basware.com

Hovedkontor Danmark

Greve Main 33
2670 Greve
+45 70 90 90 40
info.dk@adapteo.com

Henrik Rydiander
Henrik Rydiander
Managing Director
henrik.rydiander@adapteo.com
+45 42 59 08 00

Max Olsen
Max Olsen
Business Controller & Head of Fleet
max.olsen@adapteo.com
+45 52 14 75 20

Mathias Foxmar Christiansen
Mathias Foxmar Christiansen
Head of Project
mathias.christiansen@adapteo.com
+45 28 14 06 15

Claus Haastrup
Claus Haastrup
Head of Sales
claus.haastrup@adapteo.com
+45 26 25 41 41

Yoga Yallapragada
Yoga Yallapragada
International Operations Manager
yoga.yallapragada@adapteo.com
+45 2814 0626

Dovile Zanauskiene
Sustainability Project Manager
dovile.zanauskiene@adapteo.com
+45 3053 6103

Kontor Greve

Greve Main 33
2670 Greve
+45 70 90 90 40
info.dk@adapteo.com

Salg

Annette Laursen
Annette Laursen 
Projektkonsulent
annette.laursen@adapteo.com
+45 28 14 06 33

Michael Farag
Michael Farag
Projektkonsulent
michael.farag@adapteo.com
+45 30 35 41 38

Malena Rasmussen
Malena Rasmussen
Finance and Sales Support
malena.rasmussen@adapteo.com
+45 24 43 90 45

Projekt

Mathias Foxmar Christiansen
Mathias Foxmar Christiansen
Head of Project
mathias.christiansen@adapteo.com
+45 28 14 06 15

Anna Kuzdralinska
Anna Kuzdralinska
Project Manager
anna.kuzdralinska@adapteo.com
+45 4022 2532

Henrik Knudsen
Henrik Knudsen
Project Manager
henrik.knudsen@adapteo.com
+45 6120 5406

Sven Olsen
Sven Olsen
Project Manager
sven.olsen@adapteo.com
+45 6120 8722

Maike Mygent
Maike Mygent
Project Manager
maike.mygent@adapteo.com
+45 3033 7187

Jens Schmidt
Jens Schmidt
Project Manager
jens.schmidt@adapteo.com
+45 2814 0612

Fleet

Max Olsen
Max Olsen
Business Controller & Head of Fleet
max.olsen@adapteo.com
+45 52 14 75 20

Jørgen Munkholm
Jørgen Munkholm
HUB Manager
jorgen.munkholm@adapteo.com
+45 2814 0614

Peter Aalsing
Peter Aalsing
Service Manager
peter.aalsing@adapteo.com
+45 2812 0606

Bob Gauger
Bob Gauger
HUB Assistant
bob.gauger@adapteo.com
+45 2814 0614

Jacob Hansen
Jacob Hansen
HUB Assistant
jacob.hansen@adapteo.com
+45 2814 0617

Glenn Ostenheim
Glenn Ostenheim
Preperation employee
glenn.ostenheim@adapteo.com
+45 2814 0609

Lasse Munkholm
Lasse Munkholm
HUB Assistant

Kontor Randers

Bogensevej 40a
8940 Randers SV
+45 70 90 90 40
info.dk@adapteo.com

Ole Henriksen

Ole Henriksen
Sales Consultant
ole.henriksen@adapteo.com
+45 28 14 06 10

Henrik Hansen

Henrik Hansen
Project Manager
henrik.hansen@adapteo.com
+45 6120 9495

Vedligeholdelse og service

Vores serviceteam vil besvare din anmodning inden for meget kort tid.

service.dk@adapteo.com

Presse- og Mediekontakt

Claus Haastrup

Claus Haastrup
Head of Sales
claus.haastrup@adapteo.com
+45 26 25 41 41

Alex Fløistrup

Alex Fløistrup
Marketing Assistant
alex.floistrup@adapteo.com
+45 2814 0602

Julie Salkvist
Temporary Marketing Assistant
julie.salkvist@adapteo.com
+45 28 14 06 05

Adapteo Group

Hanna Wennberg
Senior Vice President Marketing, Communication and Sustainability

Hanna is on parental leave from Aug 1-2021. Please contact Erika Regnér, PR and Communication Manager, during absence.

media.relations@adapteo.com
+46 8 590 994 40

Vi er her for at hjælpe dig

Vi har gjort processen omkring pladsudvidelse så nem og ligetil som muligt. Vi hjælper dig med at navigere mellem de forskellige valgmuligheder. Samtidig sikrer vi, at du altid har nøjagtig det, du skal bruge, når som helst og hvor som helst. Kontakt os, og lad os hjælpe dig med at tage det første skridt mod den pladsudvidelse, som du har brug for.

´
´
Denne hjemmeside er beskyttet af reCAPTCHA, og Googles privatlivspolitik og servicevilkår gælder.