Kontakt os om tilpasningsdygtige modulbygninger

Eller giv os et kald, hvis du ønsker at komme forbi og opleve modulerne 1:1.

Her finder du os

Hovedkontor Øst:
Greve Main 33, 2670 Greve

Afdeling Vest:
Bogensevej 40A, 8940 Randers

 

+45 70 90 90 40

info.dk@adapteo.com

 

Har du brug for service 

På vores Service side finder du alle kontaktdetaljer til vores service team.

 

Faktura

Faktura kan sendes i PDF til: adapteo.denmark@bscs.basware.com

CVR-nummer: DK11033911

Stil et spørgsmål


Vores medarbejdere

Administration

_G5A0319
Andreas Löfgren
Managing Director
+45 61 62 99 87
andreas.lofgren@adapteo.com

Sales

Anders Hess Jensen-web_300x285
Anders Hess Jensen
Bid Manager
+45 29 41 29 41
anders.jensen@adapteo.com
Thomas Olsen web 300x285
Thomas Olsen
Project Consultant - Øst
+45 25 22 52 15
thomas.olsen@adapteo.com
Annette Laursen
Annette Laursen
Project Consultant - Øst
+45 28 14 06 33
annette.laursen@adapteo.com
Bo Berger
Bo Berger
Bid Manager
+45 28 14 06 27
bo.berger@adapteo.com
Søren web 300x285
Søren Kargo Hvid
Project Consultant - Vest
+45 61 20 06 86
soren.kargohvid@adapteo.com

Project

_G5A6282
Jannick Rægaard
Projektchef
+45 23 67 22 46
jannick.ragaard@adapteo.com
Anja web 300x285
Anja Svarthol Andersen
Project Coordinator
+45 25 22 54 38
anja.andersen@adapteo.com
Anna Kuzdralinska
Anna Kuzdralinska
Project Manager
+45 40 22 25 32
anna.kuzdralinska@adapteo.com
Simon Christensen
Simon Lahn Christensen
Project Manager
+45 61 20 40 05
simon.christensen@adapteo.com
Hjemmeside
Ümit Kütük
Project Manager
+45 28 14 06 02
umit.kutuk@adapteo.com
Patrick Brønd Frengler
Patrick Brønd Frengler
Project Manager
+45 61 20 87 22
patrick.brond.frengler@adapteo.com
Allan Grundahl
Allan Grundahl
Projekt Manager
+45 28 14 06 45
allan.grundahl@adapteo.com
8041-5600
Miksha Sadeghi-Gavanchi
Projekt Manager
+45 28 14 06 21
miksha.sadeghi-gavanchi@adapteo.com
8041_627_web
Jacob Iversen
Construction Manager
+45 23 64 21 56
jacob.iversen@adapteo.com

Operations

8041_5636_web
Søren Sterregaard
Head of Operations
+45 24 28 11 01
soren.sterregaard@adapteo.com
Jørgen Munkholm
Jørgen Munkholm
HUB Manager
+45 28 14 06 14
jorgen.munkholm@adapteo.com
Jacob Hansen
Jacob Hansen
HUB Assistant
+45 28 14 06 17
jacob.hansen@adapteo.com
Glenn Ostenheim
Glenn Ostenheim
HUB Team Leader
+45 28 14 06 09
glenn.ostenheim@adapteo.com
_G5A3948
Steen Andersen
HUB Assistent
+45 61 20 41 06
steen.andersen@adapteo.com
Henrik Stig Larsen
Henrik Larsen
HUB Assistant
henrik.larsen@adapteo.com

Service

Peter Aalsing
Peter Aalsing
Service Manager
+45 28 14 06 06
peter.aalsing@adapteo.com
Claus web 300x 285
Claus Backer
Service Manager
+45 25 22 53 14
claus.backer@adapteo.com
Michel Lykke
Michel Lykke
Service Tekniker
+45 28 14 06 16
michel.lykke@adapteo.com

Camp and Accommodation

Jens Schmidt
Jens Schmidt
Head of Camp and Accommodation
+45 28 14 06 12
jens.schmidt@adapteo.com
_G5A8777
Yoga Yallapragada
International Operations Manager
+45 28 14 06 26
yoga.yallapragada@adapteo.com
Dorthe Sommer
Dorthe Sommer
Facility Manager
+45 61 20 18 46
dorthe.sommer@adapteo.com
8041-5723
Lulu Westlund Rasmussen
Office Assistant
+45 23 64 20 79
lulu.westlund.rasmussen@adapteo.com
Hjemmeside
Ole Christensen
Project Manager
+45 61 20 42 60
ole.christensen@adapteo.com
Kenneth Harling Nielsen
Kenneth Harling Nielsen
Service Tekniker
+45 28 14 06 41
kenneth.harling.nielsen@adapteo.com

Finance

IMG_2419
Morten Buchwald
Financial Director
+45 28 78 14 63
morten.buchwald@adapteo.com
Malena Rasmussen
Malena Rasmussen
Contract Manager
+45 24 43 90 45
malena.rasmussen@adapteo.com

Indkøb

7984-9310
Nicolaj Schmidt
Sourcing Manager
+45 23 64 14 37
nicolaj.schmidt@adapteo.com

HR

Marianne Holten_Jensen
Marianne Holten-Jensen
HR & Admin Coordinator
+45 30 35 41 38
marianne.holten-jensen@adapteo.com

Sustainability

_G5A1855
Dovile Zanauskiene
Sustainability and Quality Coordinator
+45 30 53 61 03
dovile.zanauskiene@adapteo.com

Marketing & Communication

IMG_2460
Katja Rundqvist
Marketing Manager
+45 25 34 97 44
katja.rundqvist@adapteo.com

Her finder du os!