Kontakt os om tilpasningsdygtige bygninger

… og kom forbi og oplev pavillonerne 1:1 hos os!

Vores kontorer

 

Hovedkontor Øst:
Greve Main 33, 2670 Greve

Afdeling Vest:
Bogensevej 40A, 8940 Randers

Rødby Kontorhotel:
Gamle Badevej 2E, 4970 Rødby

 

+45 70 90 90 40

info.dk@adapteo.com

CVR-nummer: DK11033911

Faktura sendes venligst i PDF til: adapteo.denmark@bscs.basware.com

Brug for service? Send os en mail på:
service.dk@adapteo.com

Stil et spørgsmål

Vores medarbejdere

Administration

Andreas Löfgren
Country Manager
+45 61 62 99 87
andreas.lofgren@adapteo.com

Sales

Claus Haastrup
Claus Haastrup
Head of Sales
+45 26 25 41 41
claus.haastrup@adapteo.com
_G5A8777
Yoga Yallapragada
International Operations Manager
+45 28 14 06 26
yoga.yallapragada@adapteo.com
Anders Hess Jensen-web_300x285
Anders Hess Jensen
Bid Manager - Øst
+45 29 41 29 41
anders.jensen@adapteo.com
Thomas Madsen_300x285
Thomas Madsen
Bid Manager - Øst
+45 61 20 10 48
thomas.madsen@adapteo.com
Ole Henriksen
Ole Henriksen
Senior Project Consultant - Vest
+45 28 14 06 10
ole.henriksen@adapteo.com
Thomas Olsen web 300x285
Thomas Olsen
Project Consultant - Øst
+45 25 22 52 15
thomas.olsen@adapteo.com
Annette Laursen
Annette Laursen
Project Consultant - Øst
+45 28 14 06 33
annette.laursen@adapteo.com
Bo Berger
Project Consultant - Vest
+45 28 14 06 27
bo.berger@adapteo.com
Søren web 300x285
Søren Kargo Hvid
Project Consultant - Vest
+45 61 20 06 86
soren.kargohvid@adapteo.com

Kontorhotel Rødby

Dorthe Sommer
Facility Manager
+45 61 20 18 46
dorthe.sommer@adapteo.com

Project

Mathias Foxmar Christiansen
Mathias Foxmar Christiansen
Head of Project
+45 28 14 06 15
mathias.christiansen@adapteo.com
Anja web 300x285
Anja Svarthol Andersen
Project Coordinator
+45 25 22 54 38
anja.andersen@adapteo.com
Anna Kuzdralinska
Anna Kuzdralinska
Project Manager - Øst
+45 40 22 25 32
anna.kuzdralinska@adapteo.com
Henrik Knudsen
Henrik Knudsen
Project Manager - Øst
+45 61 20 54 06
henrik.knudsen@adapteo.com
Jens Schmidt
Jens Schmidt
Project Manager - Vest
+45 28 14 06 12
jens.schmidt@adapteo.com
Maike Mygent
Maike Mygent
Project Manager - Øst
+45 30 33 71 87
maike.mygent@adapteo.com
_G5A3934
Mikkel Valentin
Project Manager - Øst
+45 25 22 55 28
mikkel.valentin@adapteo.com
Sven Olsen
Sven Olsen
Project Manager - Øst
+45 61 20 87 22
sven.olsen@adapteo.com
Henrik Hansen
Henrik Hansen
Project Manager - Vest
+45 61 20 94 95
henrik.hansen@adapteo.com
Simon web 300x285
Simon Lahn Christensen
Project Manager - Vest
+45 61 20 40 05
simon.christensen@adapteo.com
_G5A6282
Jannick Rægaard
Project Manager - Øst
+45 23 67 22 46
jannick.ragaard@adapteo.com
Hjemmeside
Ümit Kütük
Project Manager - Øst
umit.kutuk@adapteo.com

Service

Peter Aalsing
Peter Aalsing
Service Manager
+45 28 14 06 06
peter.aalsing@adapteo.com
Claus web 300x 285
Claus Backer
Service Manager
+45 25 22 53 14
claus.backer@adapteo.com
Hjemmeside
Ole Christensen
Service Manager
+45 61 20 42 60
ole.christensen@adapteo.com

Operations

Max Olsen
Max Olsen
Head of Operations & Business Controlling
+45 52 14 75 20
max.olsen@adapteo.com
Jørgen Munkholm
Jørgen Munkholm
HUB Manager
+45 28 14 06 14
jorgen.munkholm@adapteo.com
Jacob Hansen
Jacob Hansen
HUB Assistant
+45 28 14 06 17
jacob.hansen@adapteo.com
Klaus Hansen
HUB Assitent
+45 61 20 36 45
klaus.hansen@adapteo.com
Glenn Ostenheim
Glenn Ostenheim
Preperation employee
+45 28 14 06 09
glenn.ostenheim@adapteo.com
_G5A3948
Steen Andersen
HUB Assistent
+45 61 20 41 06
steen.andersen@adapteo.com

Finance / HR

Malena Rasmussen
Malena Rasmussen
Finance & Sourcing Coordinator
+45 24 43 90 45
malena.rasmussen@adapteo.com
_G5A3878
Marianne Holten-Jensen
Finance & HR Coordinator
+45 30 35 41 38
marianne.holten-jensen@adapteo.com
_G5A3907
Kristian Norling
Business Controller
+45 61 20 36 25
Kristian.norling@adapteo.com

Marketing & Sustainability

Louise web 300x285
Louise Friis Blomberg
Marketing Manager
+45 28 14 06 05
louise.blomberg@adapteo.com
_G5A1855
Dovile Zanauskiene
Sustainability Project Manager
+45 30 53 61 03
dovile.zanauskiene@adapteo.com

Her finder du os!